OK
Asortyment
0.00 PLN Zobacz koszyk

menu

 

Sklep internetowy exclusivewool.pl

 

Sklep internetowy exclusivewool.pl oferuje wyłącznie produkty sprawdzone użytkowane przez wielu zadowolonych klientów, bardzo wysokiej jakości w przeciwieństwie do produktów marketowych. W swoim asortymencie posiadamy staranie wyselekcjonowane pościele wełniane alpaka camel kaszmir merynos. Dostępne u nas pościele wełniane są nie tylko bardzo trwałe ekskluzywne bardzo ciepłe delikatne i miłe w dotyku ale i mają dużą przepuszczalność powietrza nie kumulują kurzu eliminują rozwój roztoczy. Zdrowy sen jest podstawą dobrego samopoczucia. Podstawą dobrego snu jest odpowiednio dobrany komplet pościeli wełnianej. Dzięki temu sen będzie przyjemny i błogi. Pościele wełniane ze względu na swoje wyjątkowe właściwości znajdą zastosowanie w państwa domach i tak jak wiele rodzin w Polsce i nie tylko staną się nierozłącznym elementem w naszym codziennym życiu.

 

Pościel wełniana alpaka

nadzwyczajnie piękna stylowy ciepła i puszysta pościel wełniana Alpaka .Wełna Alpaka najwyżej klasyfikowana z wszystkich wełen na świecie. Ekskluzywna pościel wełniana daje uczucie miękkości ułatwia zasypianie dotlenia i dogrzewa zabezpieczając organizm przed przegrzaniem. Wełna z Alpaki jest bardzo ciepła lekka lśniąca oraz niezwykle miękka w dotyku jak jedwab ponadto mocna i wytrzymała. Alpaki są zwierzętami o najcenniejszym wełnie ze względu na niebywale wysoką jakość tej wełny. Występują dwie rasy gatunku Alpaki Huacaya i Suri. Alpaki Huacaya charakteryzują się kędzierzawym puszystym owłosieniem. Alpaki Suri wyróżniają się długim, jedwabistym dredowatym owłosieniem. Alpaki roztaczają wokół siebie pozytywną aurę ponadto wyglądają jak żywe maskotki. Przebywanie w towarzystwie Alpak relaksuje i uspokaja.

 

Pościel wełniana camel

Ekskluzywna elegancka stylowa i niepowtarzalna najwyżej klasyfikowana z wszystkich wełen na świecie. Pod względem trwałości jest najcieplejszą i najtrwalszą wełną a ponadto delikatną i miękką. Niebywale mocne trwałe ciepłe a zarazem ekskluzywne pościele wełniane uzyskiwane są z wielbłądów dwugarbnych zamieszkujących obszary Ameryki Południowej oraz Afryki Północnej mającą długą i gęstą sierść w kolorze od jasnego cappuccino do ciemnobrązowego . Camel Jasny Cappucino (kawa z mlekiem) uzyskiwany jest z pobrzusza. Camel Ciemny chocolatte uzyskiwany jest z górnych partii ciała.

 

Pościel wełniana camel + kaszmir

Bardzo trwała a zarazem stylowa pościel wełniana camel w połączeniu z kaszmirem antyalergiczną drogocenną delikatną miłą w dotyku wełną sprawi iż będziemy mieli niezły zawrót głowy przy tak ogromnym bogatym wyborze kompletów pościeli jak i wysokiej jakości produktu dlatego też jesteśmy do państwa dyspozycji. Przedstawione kolekcje pościeli z grupy camel + kaszmir cechuje trwałość, miękkość i delikatność wełnianego runa. Specjalnie dla państwa stworzyliśmy sporo interesujących kolekcji, które znajdą wielu zwolenników naturalnego i zdrowego wypoczynku.

 

Pościel wełniana kaszmir

nadzwyczajnie piękna stylowa niepowtarzalna bardzo delikatna miękka i lekka jak puch. Kozice Kaszmirskie mają długi gęsty włos koloru białego wełna kaszmirowa jest niebywale delikatna lekka i puszysta przy czym daje uczucie aksamitu. Jest jedną z droższych wełen ze względu na małe zbiory w przeciwieństwie do licznie występujących merynosów. Kozice Kaszmirskie mają długi gęsty włos koloru białego wełna kaszmirowa jest niebywale delikatna lekka i puszysta przy czym daje uczucie aksamitu. Jest jedną z droższych wełen ze względu na małe zbiory w przeciwieństwie do licznie występujących merynosów. Wełna Kaszmir jest niezastąpiona dla alergików dzieci maluchów podatnym uczuleniom na jakąkolwiek wełnę gdyż włos tak zwany puch z kozic kaszmirskich jest niczym innym jak włos psa maltańczyka dla osoby alergika uczulonego na jakąkolwiek sierść czy też kota czy psa tradycyjne psy mają sierść (maltańczyk ma włos który nie uczula jeden z nielicznych psów dla alergików) tak samo w przypadku wełny merynos na który może się zdarzyć iż osoba będzie uczulona w przeciwieństwie do puchu włosa z kozic kaszmirskich który nie powoduje objawów alergicznych.

 

Pościel wełniana merynos

Pościele wełniane z merynosa australijskiego sprawdzone najbardziej znane i popularne. Wełna merynos jest bardzo lekka ciepła i puszysta. Wyjątkowa budowa włókien wełny merynosów chroni owce przed utrata ciepła w zimie oraz nadmiernym przegrzaniem w lecie. Wełna ta jest najbardziej znana i ceniona na świecie. Wełna merynosów jest bardzo ciepłą wełną ponadto lekką, miękką, przyjemną w dotyku wchłania nawet do 10 razy więcej wilgoci niż dzianiny syntetyczne dzięki czemu skóra oddycha przy czym dodatkowo reguluje temperaturę ciała utrzymuje ciepło niezależnie od warunków pogodowych. Ekskluzywne wyroby wełniane dają uczucie miękkości ułatwiają zasypianie dotleniają dogrzewają i zabezpieczają organizm przed przegrzaniem natomiast zawarty w nich naturalny wosk zwany lanoliną eliminuje rozwój roztoczy nie dopuszczając do zabrudzeń wełny

 

Pościel wełniana, to nie tylko komfort użytkowania i wspaniały wygląd, ale przede wszystkim samo zdrowie. Pościele wełniane, kołdry wełniane, koce wełniane ,materace wełniane ,podkłady wełniane, poduszki wełniane , zapewniają spokojny sen, dobre samopoczucie oraz regeneracje sił.

 

W razie braku zdecydowania i wątpliwości jaką kolekcję wybrać – prosimy o kontakt, podpowiemy i dopasujemy pościel do Państwa indywidualnych potrzeb

 

telefon  509 475 668 lub 503 560 113